Smagiausi daily driveriai už mažiau nei 10 000 eurų

Publikuotas: 2023 m. kovo 24 d.
633
Smagiausi daily driveriai už mažiau nei 10 000 eurų

Nuo sportiškų hečbekų iki stilingų kupė – pasirinkimo tikrai yra. Nesvarbu, ar važiuojate į darbą, ar per savaitgalį leidžiatės į trasą, su šiais automobiliais kasdienis vairavimas taps daugiau nei tik veikla. Tai bus tikrų tikriausia pramoga. Nemažai tokių ar panašių automobilių galite rasti ir autoa.lt aukcione!


Ford Focus ST
Įprastas Ford Focus gali būti nuobodokas, tai – tiesa. Tačiau ST versija – visiškai kitas žvėris, kuris sukurtas tam, jog galėtumėte dinamiškai įvažiuoti į posūkį ir greičiau įsibėgėti. Šis hot hatch - puikus derinys tarp komfortiško salono ir sportiško variklio. Focus ST gal nėra pats greičiausias ar galingiausias iš visų, tačiau jų vairuotojų veidus dažnai puošia šypsena.
Vienas iš dalykų, dėl kurių Focus ST – dėmesio vertas variantas, puikus valdomumas. Sportiška pakaba bei jautrus, iš gerosios Ford ralio praktikos patobulintas vairo mechanizmas padės posūkius įveikti greitai, tačiau ir stabiliai. 
Be to, Focus ST turi gana erdvų ir patogų saloną, kaip sportiškas hečbekas. Jis tinka ir ilgesnei kelionei. Trumpai tariant, Ford Focus ST yra puikus kasdienis vairuotojas tiems, kurie ieško praktiškumo ir vairavimo įspūdžių derinio už mažiau nei 10 000 eurų.


Golf GTI
Jei esate automobilių entuziastas, turintis ribotą biudžetą, Volkswagen Golf GTI gali turėti viską, ko reikia. Kaip kažkada apie Golf‘ą pasakė garsusis automobilių žurnalistas J.Clarkson‘as – Golfas siūlo tiek automobilio, kiek reikia. Na, o GTI – sportiškesnė jo versija, laikoma tikrų tikriausia hečbekų pasaulio ikona.
Golf GTI turės galingesnį nei įprasti modeliai benzininį variklį. Tai automobilis, sukurtas vairavimo entuziastams, ir jis tokią reputaciją tikrai pateisina. Be to, Golf GTI po to, kai jau norėsite jį pakeisti, ko gero parduosite tikrai labai neblogomis sąlygomis. Tai – automobilis, kurio nuolat geidžia entuziastai, tad paklausa jam išlieka stabili jau kelis dešimtmečius.
Apibendrinant reikėtų pasakyti, kad ši Golf versija turi visus įprastus Guolio privalumus, plius dar du – galingą variklį ir sportiškesnę važiuoklę.


Mazda MX-5
Mazda MX-5, geriau žinoma kaip Miata, yra dvivietis sportinis automobilis, kuris, nors ir laikomas žaisliuku savaitgaliams, tačiau gali puikiai tikti ir kasdieniam vairavimui. Kukliai dinamiškas, tačiau labai elegantiškas ir malonus vairuoti, šis automobilis idealiai tiks kaip vasaros ar šiltojo metų laiko daily driver‘is. 
Didžiausi privalumai, turint MX-5 kaip kasdienį automobilį yra tai, kad ji – nedidelė, manevringa ir kabrioletas. Lengva automobilio konstrukcija ir galinių varomųjų ratų pavara užtikrina, kad kiekvienas išvažiavimas bus smagi patirtis. 
Subaru Impreza WRX
Subaru Impreza WRX yra ta ralio legenda, kurią galite įsigyti ir už mažiau nei 10 000 eurų. Nors dažnai siejamas su ralio lenktynėmis, tačiau šis Subaru puikiai tinka ir kasdieniam vairavimui. Visi varomieji ratai, galingas turbininis variklis ir puikus valdomumas – privalumai, dėl kurių Impreza WRX turi šimtus tūkstančių gerbėjų visame pasaulyje. 
Ar lyja, ar sninga, ant kelio automobilis stovės gerai, todėl jį galima naudoti ištisus metus. Be to, mieste ar užmiestyje nekils problemų ir norint atlikti dinamišką manevrą. Na, o jeigu ruošitės į didesnę kelionę – tai irgi ne problema, nes Impreza yra 4/5 durų sedanas, tad čia tilps ir keleiviai, ir jūsų daiktai.


BMW 335i
BMW 335i vienas geidžiamiausių daily driver pasirinkimų. Jeigu tik pavyksta rasti gerą variantą, kainuojantys iki 10 000 eurų gana sparčiai išgraibstomi. 
Net ir sedanas, bet ypač kupė versija gali kelti džiaugsmą kiekvieną kartą išvažiavus į gatvę. Visi 335i turi šešių cilindrų eilėje variklį su turbina, kuris generuoja kelis šimtus arklio galių, todėl jis maloniai elgiasi ir mieste, ir greitkelyje. Be to šis automobilis net gali virsti šiokiu tokiu projektu. Atlikus variklio chip tuning, galia dar labiau padidėja, tad 335i tampa dar sportiškesniu ir agresyvesniu.Susiję straipsniai: