D.U.K.

 • - Ko reikia, kad pradėčiau daryti statymus?
  +

  Norėdami daryti statymus, turite atlikti kelis paprastus veiksmus:

  1. Užsiregistruoti mūsų svetainėje.
  2. Patvirtinti savo telefono numerį
  3. Papildyti savo virtualią piniginę 30 Eur suma. Tai yra aukciono dalyvio mokestis, kurį vėliau galėsite išleisti kaip dalį „sėkmės mokesčio“, laimėjus aukcioną.
  4. Išsirinkti norimą automobilį ir pradėti statymus.
  5. Pastatyti didžiausią sumą ir laimėti aukcioną.
    
 • - Kas yra pardavimų rezervas?
  +

  Kiekvienas pardavėjas, įkeldamas transporto priemonę, gali nusistatyti minimalią sumą, už kurią nori parduoti automobilį. 
  Jei aukciono laimėtojas nepasiekia minimalios sumos, pardavėjas turi teisę neparduoti automobilio. Jei aukciono dalyvis pasiekia pardavimo rezervą - aukcionas yra laimėtas ir sandoris įvyksta.

 • - Ar privalau parduoti, jeigu surinkau mažesnę sumą?
  +

  Ne, pardavėjas turi teisę neparduoti automobilio, jei surinkta suma mažesnė nei jo numatytas rezervas.

 • - Ką daryti pasibaigus aukcionui, jeigu mano statymas buvo mažiau rezervo?
  +

  Jei pasibaigus aukcionui paaiškėja, jog aukciono laimėtojo statymas yra mažesnis, nei pardavėjo rezervas, turite galimybę palikti savo statymą, šiek tiek padidinti sumą arba sutikti su rezervu. Palikus tokį patį statymą ar padidinus jį, bet nepasiekus rezervo, pardavėjas turi teisę nuspręsti ar parduoti transporto priemonę.

 • - Kaip toliau vyksta pirkimo-pardavimo procesas?
  +

  Pirkėjas, tapęs aukciono laimėtoju, įsipareigoja per 7 kalendorines dienas su transporto priemonės pardavėju sudaryti transporto priemonės pirkimo - pardavimo sutartį bei sumokėti savo pasiūlytą ir aukcione patvirtintą transporto priemonės kainą į pardavėjo nurodytą sąskaitą arba grynais sutartu terminu bei laiku atsiimti transporto priemonę.

 • - Ar galima parduoti automobilį kitais kanalais (autoplius, autogidas etc)
  +

  Kol vyksta aukcionas, pardavėjas neturi teisės pardavinėti transporto priemonės. Jei pasibaigus aukcionui paaiškėja, kad transporto priemonė yra jau parduota ar kitaip perleista, pardavėjas privalo sumokėti 100 eurų dydžio netesybas aukciono organizatoriui pervesdamas jas į atsiskaitomąją sąskaitą, mokėjimo paskirtyje nurodydamas automobilio ID (aukciono identifikacinį numerį).

 • - Ką daryti jeigu, atvažiavau nusipirkti automobilio, o jis yra su neaprašytais defektais
  +

  Jeigu transporto priemonė neatitiko jos aprašymo svetainėje arba pirkėjas sužinojo apie transporto priemonės esminius paslėptus defektus tik jam fiziškai nuvykus prie transporto priemonės, tai pirkėjas gali atsisakyti pirkti transporto priemonę. Tokiu atveju pirkėjui pinigai bus grąžinami į jam priklausančią virtualią piniginę. Apie nustatytus pažeidimus, pirkėjas nedelsiant (ne vėliau kaip per 1 darbo dieną nuo tokio fakto atsiradimo momento) turi pranešti el. paštu: [email protected]. Prie pranešimo privaloma pridėti įrodymus apie trūkumus arba nurodyti, kodėl to padaryti nėra įmanoma, ir pareikalauti sėkmės mokesčio grąžinimo. Esant pagrįstiems pirkėjo reikalavimams, pinigai grąžinami į jo virtualią piniginę per 7 kalendorines dienas nuo pareikalavimo dienos. Tuo atveju, jeigu paslėptų defektų transporto priemonėje nebuvo rasta, pirkėjas privalo pirkti transporto priemonę. Pažeidus šį įsipareigojimą, pirkėjas privalo sumokėti aukciono organizatoriui sėkmės mokesčio dydžio netesybas.

 • - Kokie yra aukciono mokesčiai?
  +

  Pardavėjui aukciono mokesčiai nėra taikomi. Skelbti aukcioną jis gali visiškai nemokamai.

  Pirkėjas, norėdamas dalyvauti aukcionuose, turi sumokėti vienkartinį registracijos mokestį, kurį vėliau gali panaudoti mokant sėkmės mokestį. Sėkmės mokestis - tai laimėjimo atveju taikomas mokestis, kurio dydį lemia laimėto aukciono vertė:
  Plačiau su aukciono mokesčiais galite susipažinti aukciono taisyklėse (punktas 5.5)

 • - Kas yra automatinis statymas?
  +

  Jei turite numatę maksimalią kainą, kurią sutiktumėte mokėti už išsirinktą automobilį, galite pasinaudoti automatiniu kainos statymu. Sistema automatiškai kels kainą, jei atsiras statančių daugiau už Jūsų sumą, iki tol, kol bus pasiekta Jūsų nusistatyta suma. Taip Jums nereikės sekti kainų statymų ir aktyviai dalyvauti aukcione. Apie pasiektą limitą būsite informuoti el. paštu. 

 • - Ar yra pradinė kaina?
  +

  Ne, pradinės kainos nėra.

 • - Ar būtinas detalus aprašymas?
  +

  Kadangi aukciono tikslas yra - jokių skambučių ir bereikalingų apžiūrų, labai svarbu, kad aukcione parduodamos transporto priemonės aprašymas būtų itin išsamus, su nurodytais visais defektais, nieko neslepiant.
  Kuo tikslesnis aprašymas ir detalesnės nuotraukos - tuo didesnio aukciono pasisekimo galite tikėtis.

 • - Ar būtinas registracijos liudijimas?
  +

  Pardavėjas garantuoja, kad jo siūloma parduoti Transporto priemonė turėtų visus Lietuvos Respublikoje privalomus dokumentus Transporto priemonės registracijai.

 • - Каda vyksta aukcionai? (darbo dienomis)
  +

  Aukcionai vyksta visomis savaitės dienomis, tačiau jie patvirtinami tik darbo dienomis nuo 9 iki 17 val.

 • - Kokios yra baudos?
  +

  Siekiame, jog baudų niekam nereikėtų mokėti, todėl tikimės sąžiningumo tiek iš pardavėjų, tiek iš pirkėjų.
  Tačiau, jei atsitiktų taip, jog kuri nors šalis nesilaikytų nustatytų taisyklių, tuomet, gali grėsti tokios baudos:

  Pardavėjams:
  Pardavėjas turi sumokėti 100 Eur baudą už taisyklių pažeidimą, jei paaiškėja, kad:
  - pardavėjas transporto priemonę pardavė kitais kanalais,
  - per 7 kalendorines dienas nesudarė pirkimo-pardavimo sutarties ar gavęs mokestį neperdavė transporto priemonės.


  Pirkėjams:
  Pirkėjas, per 7 kalendorines dienas neįsigijęs transporto priemonės, kurios aukcioną laimėjo, turi mokėti 25 Eur/dieną netesybų mokestį tol, kol sudaroma pirkimo-pardavimo sutartis.
  Pirkėjui atsisakius įsigyti transporto priemonę, be rimtų priežasčių (pvz.: rastų automobilio defektų ir pan.), jis turi sumokėti aukciono organizatoriui sėkmės mokesčio dydžio baudą.